Фіскальна служба підрахувала, у скількох українців доходи понад 1 млн гривень


Фіскальна служба підрахувала, у скількох українців доходи понад 1 млн гривень

Державна фіскальна служба констатує, що з початку деклараційної кампанії подали декларації 1 309 мільйонерів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

“Доходи в сумі понад 1 млн гривень задекларували 1 309 громадян. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість таких платників збільшилась на 43%, або на 393 людини”, – зазначено в ньому.

Підкреслюється, що найбільша кількість громадян, які задекларували доходи в сумі понад 1 млн гривень, обліковується в Києві – 615 осіб (майже 47% від загальної кількості), Харківській області – 106 осіб, Дніпропетровській області – 82 особи та Київській області – 69 осіб.

Також, за оперативними даними, станом на 11 квітня 2018 року громадянами подано понад 246 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Загальна сума задекларованого доходу становить 22,1 млрд гривень, що визначається на рівні аналогічного періоду минулого року.

За даними декларацій, задекларовано до сплати 621,5 млн. гривень, що на 81 млн гривень або на 15% більше, ніж у минулому році.

Сума доходів, які отримали громадяни з доходами понад 1 млн гривень, задекларована на рівні 9,3 млрд гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума задекларованих доходів збільшилася на 3,3 млрд гривень, або на 55%.

Відзначається, що громадянами з доходами понад 1 млн гривень задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб 222,4 млн гривень, до сплати військового збору – 25,9 млн гривень.

Найбільша сума податкових зобов’язань, визначених за даними декларації самостійно до сплати в сумі, що перевищує 10 млн гривень, задекларована жителем Києва.

Податкові зобов’язання в сумі понад 8 млн гривень задекларовані двома жителями Харківської області.

Також майже 54 тис. громадян станом на 11 квітня задекларували право на податкову знижку.

Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків, – 106,8 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування