Коли перерахують всі військові пенсії в Україні: Розенко назвав дату


Коли перерахують всі військові пенсії в Україні: Розенко назвав дату

Перерахунок підвищених пенсій військовослужбовцям в Україні завершиться до 1 травня. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

“Вже перерахували або навіть виплатили [підвищені пенсії] 480 тис. пенсіонерам. А всього в Україні 544 тис. військових пенсіонерів”, – заявив Розенко.

Таким чином, доплати отримають всі військові пенсіонери. Додаткові гроші нараховуються з січня, але були виплачені ще не всім одержувачам. Всього на підвищення військових пенсій Кабмін виділив 8 млрд гривень.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року, коли стартувала пенсійна реформа, військовим пенсіонерам не перерахували пенсії. У зв’язку з цим був розроблений законопроект, який повинні були направити у Верховну Раду, але через дискусії навколо цього документа процес його ухвалення затягнувся.

В результаті Кабінет міністрів підвищив пенсії військовим, не чекаючи рішення Верховної Ради про перерозподіл виплат. Тепер парламент повинен змінити законодавство так, щоб бійці з передової отримували найвищі пенсійні виплати.

“Уряд ухвалив рішення піти на випередження і прийняв відповідну постанову Кабінету міністрів, якою ми взяли на себе зобов’язання і зараз це реалізуємо. Заднім числом, з 1 січня 2018 року всі пенсії військовим пенсіонерам будуть перераховані й осучаснені”, – пояснював раніше Розенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування