"Північний потік 2" може грати роль у поставках висококалорійного газу в ФРН в майбутньому - регулятор


"Північний потік 2" може грати роль у поставках висококалорійного газу в ФРН в майбутньому - регулятор

Проект “Північний потік 2” в Німеччині не включений до плану розвитку національної газотранспортної мережі на 2018-2028 рр., проте в майбутньому він може грати роль у транспортуванні висококалорійного газу, заявив німецький регулятор Bundesnetzagentur (BNetzA).

Скорочення виробництва низькокалорійного газу призведе до зростання попиту на імпорт висококалорійного газу, і “новим імпортним маршрутом в майбутньому може стати запланований газопровід “Північний потік 2” з Росії в Німеччину”, цитує агентство Bloomberg заяву регулятора.

Раніше в якості пріоритетів розвитку газотранспортної мережі влада ФРН називала трансформацію ринкового простору низькокалорійного газу в зв’язку зі скороченням поставок з Нідерландів (через падіння видобутку на голландському родовищі Гронінген) в простір для висококалорійного газу, який можуть поставляти, наприклад, Росія та Норвегія.

Як повідомлялося, в Німеччині компанія Nord Stream 2 AG отримала повний комплект дозволів на будівництво газопроводу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування