Через "Укртатнафту" Україна щодня недоотримує 336 млн гривень, - експерт


Через "Укртатнафту" Україна щодня недоотримує 336 млн гривень, - експерт

Держбюджет України недоотримує по 336 млн гривень щоденно. Скорочення бюджетних надходжень пов’язано з рішенням Енергетичної митниці, яка з п’ятниці повністю припинила імпорт нафтопродуктів в Україну.

Про це у себе в Facebook написав експерт з питань енергетики, екс-керівник прес-служби Міністерства інфраструктури Ельдар Салімов.

За словами Салімова, рішення Енергетичної митниці викликає питання, оскільки навмисно прийнято під одного гравця – компанію “Укртатнафта”. Крім того, митниця не дочекалася засідання профільного органу – Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (ММКТ) при Міністерстві економрозвитку.

“Чим відрізняється Коломойський від уряду? Рішення Коломойського реалізуються миттєво і без бюрократичних узгоджень.
Сказала “Укртатнафта”, що імпорт нафтопродуктів потрібно обмежити? Енергетична митниця відповіла “є” і, не чекаючи рішення Уряду, зупинила в п’ятницю весь імпорт нафтопродуктів. У середньому, бюджет втрачає кожну добу простою 336 млн гривень прямих платежів з імпорту бензину, дизеля, автогазу. Офіційна причина – не перевантажується платіжний модуль в базі. Звичайно-звичайно, модуль винен”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, компанія “Укртатнафта”, оперативне управління якою здійснює менеджмент, пов’язаний з групою “Приват”, звернулася в МЕРТ з проханням провести спецрозслідування щодо імпортних нафтопродуктів, а також встановити на його підставі квоти на імпортні постачання бензину та дизпалива. Як раніше повідомляли ЗМІ, це рішення призведе до різкого подорожчання цін на паливо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування