Щодо ситуації навколо ТОВ "Імперія-Агро": результати переговорів та інвентаризації складів компанії


Щодо ситуації навколо ТОВ "Імперія-Агро": результати переговорів та інвентаризації складів компанії

04 квітня ц.р. завершилася робота представників Таскомбанку з інвентаризації складських приміщень компанії ТОВ «Імперія-Агро». До кінця сьогоднішнього дня залучена Банком незалежна оціночна компанія ТОВ З ІК «ВЕРІТЕКС» надасть офіційне заключення щодо фактичної наявності товарів на складах «Імперія-Агро» та його ринкової вартості.

У порушення домовленостей, «Імперія-Агро» за підсумками проведеної роботи відмовляється підписувати відомості, у яких зафіксовано фактичну недостачу на складах компанії номенклатурної кількості та обсягів товарних запасів, які мали б там знаходитися.

Також, незважаючи на запевнення, «Імперія-Агро» не надала Банку реальний список дебіторів та кредиторів компанії для наступної спільної роботи щодо визначення їх статусу.

Більше того: за інформацією фермерів — клієнтів «Імперія-Агро», керівництво цієї компанії продовжує вдаватися до шахрайських дій, швидко переписуючи свої активи, які є предметом застави Банку, на підставних осіб, вступивши таким чиним з ними у злочинний зговір. Запевняємо, що ці факти будуть доведені та отримають належну оцінку з боку правоохоронних і податкових органів.

Змушені констатувати, що таки маємо справу із з недобропорядним клієнтом, який у цей період шляхом маніпуляцій намагається уникнути відповідальності за навмисне невиконання своїх зобов’язань за укладеними кредитними договорами і, більше того, продовжує вдаватися до спроб злочинного розкрадання заставного майна Банка.

Робимо висновок, що публічні заяви «Імперія-Агро» про готовність до співпраці є лише деклараціями для відволікання уваги громадськості з метою затягнути час для шахрайських дій на свою користь із товарними запасами і майном, які фактично стали предметом застави Банку.

Команда Таскомбанку вже третю добу в цілодобовому режимі працює як на місці подій, так і в Головному офісі для виявлення реальних масштабів шахрайських дій, але постійно стикається із саботуванням роботи і переговорного процесу.

Причиною тому є виявлені Банком під час перевірки нові масові факти вчинення «Імперія-Агро» та її контрагентами-покупцями дій, спрямованих на відображення у бухгалтерській звітності значно вищих доходів та відповідно безпідставного збільшення суми податкового кредиту. Тобто, керівництво «Імперія-Агро», вступивши у злочинний зговір з деякими контрагентами-покупцям, свідомо порушувало чинне податкове законодавство України, здійснюючи маніпуляції з повернення ПДВ і надаючи неправдиву інформацію до Банку. Задля того, щоб переконатися у своїх припущеннях щодо маніпуляцій «Імперія-Агро» із поверненням ПДВ, ми зв’язалися практично з усіма «боржниками» компанії «на паперах», які наявність боргів у їх відносинах з «Імперія-Агро» не підтвердили. Задля того, щоб уникнути ще більшого масштабу злочину, до якого компанія «Імперія-Агро» спонукала своїх клієнтів, просимо усіх її контрагентів протягом ближчого часу провести звірку і надати акти звірок до Банку.

Розуміючи, що під час перевірки нами виявлено злочину шахрайську схему «бізнес-успіхів» компанії «Імперія-Агро» у масштабах держави, про виявлені факти порушення нею податкових зобов’язань, що мають ознаки фіктивності, Банк вже офіційно повідомив Державній Фіскальній Службі України.

Незважаючи на незацікавленість і тотальний супротив з боку «Імперія-Агро» у співпраці з Банком, ми продовжуватимемо роботу з її представниками, кінцевою метою якої є захист інтересів фермерів — клієнтів «Імперія-Агро», а також клієнтів і вкладників нашої фінансової установи.

Усвідомлюючи, що чесні фермери стали заручниками злочинних дій «Імперія-Агро» напередодні посівної кампанії, продовжуємо тримати з ними зв’язок усіма можливими способами: проводимо зустрічі у Банку, спілкуємося по телефону, роз’яснюючи кроки щодо найшвидшого вирішення їхніх проблем.

Стосовно ТОВ «Імперія-Агро» вже відкрито справу про шахрайство, в рамках якої в офісах і на складах цієї компанії здійснюються відповідні процесуальні дії.

Таскомбанк і надалі об’єктивно й неупереджено інформуватиме про подальший розвиток подій. Просимо не звертати увагу на викривлену і неправдиву інформацію щодо поточного стану справ у вирішенні конфлікту, яка цілеспрямовано розміщується на офіційній сторінці компанії «Імперія-Агро».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування