З початку року в Україні збільшилася допомога по безробіттю


З початку року в Україні збільшилася допомога по безробіттю

У березні 2018 року середній розмір допомоги по безробіттю в Україні досягав 2 587 грн або майже 70% розміру мінімальної заробітної плати (3 723 грн). З початку 2018 року розмір допомоги збільшився на 10%, повідомляє Державна служба статистики.

За інформацією Державної служби зайнятості, в березні поточного року безробітні українці отримали 2 587 грн, що становить майже 70% розміру мінімальної зарплати. При цьому в січні розмір допомоги по безробіттю становив 2 483 грн в місяць, а в лютому – 2 357 грн.

У Держстаті констатують, що таким чином з початку поточного року розмір допомоги по безробіттю в Україні збільшився на 9,8%.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що на сьогоднішній день в Україні немає проблем з безробіттям. За словами глави держави, в третьому кварталі 2017 року рівень офіційного безробіття в Україні був зафіксований на рівні 8,9%, в той час як в 2013 році даний показник досягав 6,3%. Держстат, в свою чергу, констатував, що в 2018 в Україні стало на 1% менше безробітних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування