За підтримки Райффайзен Банку Аваль в Україні стартував "Тиждень австрійського кіно"


За підтримки Райффайзен Банку Аваль в Україні стартував "Тиждень австрійського кіно"

За підтримки Райффайзен Банку Аваль в Україні стартував «Тиждень австрійського кіно»
Київ. 13 квітня. — Урочисте відкриття фестивалю «Тиждень австрійського кіно», партнером якого виступив Райффайзен Банк Аваль, відбулось учора у столичному кінотеатрі «Київ». Цього року банк уже всьоме долучився до цієї ініціативи Австрійського культурного форуму та компанії Arthouse Traffic.

Кінофест відкрила історична драма Барбари Альберт «Мадемуазель Параді».

У рамках фестивалю відбудеться також київська прем’єра провокаційної драми «Січень — березень» Юрія Речинського, створена у спільному виробництві Австрії та України. Стрічку особисто представить режисер, а з 19 квітня фільм вийде в український прокат. Світова прем’єра цього фільму відбулася в рамках конкурсної програми Роттердамського кінофестивалю, який відомий своєю увагою до новаторського та експериментального кіно.

У програмі фестивалю також будуть показані сатирична комедія «Мігранти» про життя мультинаціональних громад Відня та традиційна добірка найкращого відеоарту від міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв Ars Electronica.

«Тиждень австрійського кіно» пройде у Києві (12-15 квітня, кінотеатр «Київ»), Харкові (19-22 квітня, кінотеатр «Київ»), Дніпрі (23-26 квітня, Центральна міська бібліотека) та Одесі (3-6 травня, «Зелений театр»).

За традицією фестивалю, фільми демонструють мовою оригіналу з українськими субтитрами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування