Харківський "Завод Фрунзе" у 2017 р. збільшив чистий прибуток на 30%


Харківський "Завод Фрунзе" у 2017 р. збільшив чистий прибуток на 30%

ПрАТ “Завод Фрунзе” (Харків), провідний в Україні виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, в 2017 році отримав чистий прибуток у розмірі 69,64 млн грн, що на 30% більше, ніж в 2016 році.

Згідно з річним фінансовим звітом компанії в системі розкриття ДКЦПФР, її чистий дохід зріс на 38,7% – до 807,88 млн грн.

Частка експорту в загальному обсязі продажів склала 37%, при цьому розширилася географія поставок, продукція поставлялася, у тому числі в Німеччину та Австрію.

Серед основних клієнтів заводу в Україні – роздрібні мережі будівельних супермаркетів, машинобудівні заводи, агро- і будівельні компанії, підприємства з виробництва будматеріалів, сфери ЖКГ.

Серед найбільш значущих – українські Хорольський механічний завод, ПрАТ “Ельворті”, Бердянські жниварки, Харківський тракторний завод, супермаркети “Епіцентр К”, “Нова лінія”, німецька компанія Getreidetechnik.

Згідно зі звітом, в минулому році завод придбав автоматичну зварювальну лінію решіток за 24,55 млн грн, перфораційний прес “Брюк” за 18,8 млн грн, а в поточному році планує придбати, зокрема, зварювальну лінію за EUR1,42 млн, запустити другу фарбувальну лінію, налагодити випуск пористих настилів.

Завод їм. Фрунзе, заснований в 1885 році, випускає сита для сільгоспмашин, настилочні решітки, сітки і системи огорожі для будіндустрії, елементи міського середовища (кошика для сміття, лавки), складські стелажі та захисні системи картерів двигунів для автомобілів.

Підприємства мають розгалужену мережу представництв і філій в Україні та Росії, а також у Казахстані та на Близькому Сході (ОАЕ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування