Екс-співробітник МВФ може увійти до Ради Нацбанку


Екс-співробітник МВФ може увійти до Ради Нацбанку

Олександр Петрик, який з квітня 2013 року по лютий 2017 року був постійним представником України в МВФ (вже рік пост заступника виконавчого директора від України займає екс-заступник голови НБУ Владислав Рашкован), зараз став кандидатом на пост члена Ради НБУ.

Він уже заповнив декларацію за 2017 рік як кандидат на посаду члена Ради НБУ.

В даний час в Раді НБУ залишається незаповненою квота президента. У жовтні 2016 Петро Порошенко призначив членами Ради НБУ Василя Фурмана та Богдана Данилишина, але посади ще двох членів Ради залишилися вакантними.

Олександр Петрик з 1991 року працював в НБУ на різних посадах: начальник відділу прогнозування та перспективних досліджень; заступник директора економічного департаменту; директор департаменту економічного аналізу, досліджень і прогнозування; заступник директора генерального департаменту – директор департаменту економічного аналізу та прогнозування генерального економічного департаменту.

У Олександра Петрика зберігається $415,3 тис. в Bank-Fund Staff Federal Credit Union (Федеральний кредитний союз персоналу Світового банку і МВФ). В Укрексімбанку у нього було 25,1 тис. грн і $8,6 тис. Ще 403,6 тис. грн він накопичив у корпоративному НПФ НБУ.

У доходах у Олександра Петрика були як пенсія від МВФ (541,4 тис. грн), так і зарплата від МВФ (405,8 тис. грн). Виплачена йому в Україні пенсія склала за 2017 рік 116,7 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування