Автомобільні номери в ОАЕ зможуть самі викликати екстрені служби


Автомобільні номери в ОАЕ зможуть самі викликати екстрені служби

Транспортні засоби, оснащені новими «розумними» автомобільними номерами в Дубаї, автоматично відправлять попередження в поліцію та центри швидкої допомоги в надзвичайних ситуаціях.

В наступному місяці Дубай стане першим містом у світі, в якому буде запущений цей пілотний проект, повідомили в Управлінні доріг і транспорту (RTA) емірату.

Система передбачає заміну «розумними» номерами чинних металевих на автомобілях, оснащення ТЗ GPS, передавачами та чіпом. Вона забезпечить безперервний зв’язок у реальному часі між транспортними засобами, а також з Центром моніторингу руху.

Безперервний зв’язок допоможе автомобілям взаємодіяти один з одним, а також із владою, передаючи дані в центральну систему.

«Ця функція допоможе нам вивчити поведінку водіїв, відстежувати рух транспортного засобу, а також допомагати водієві проводити безперешкодні операції з різними органами влади. Ще однією перевагою є те, що система буде автоматично надсилати попередження відповідним органам у разі надзвичайної ситуації», – зазначили в RTA.

Ще одна ініціатива агентства – це блокчейн-проект, який допоможе RTA відстежувати всю історію транспортного засобу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування