Україна і Чилі відпрацьовують можливість організації співробітництва в космічній сфері


Україна і Чилі відпрацьовують можливість організації співробітництва в космічній сфері

Як повідомила прес-служба Державного космічного агентства України (ДКАУ), потенціал двостороннього українсько-чилійського співробітництва в космічній сфері обговорювався під час переговорів голови ДКАУ Павла Дегтяренка із заступником міністра транспорту та зв’язку Памелою Гіді Масіас, яка курирує питання розвитку космічної галузі в Раді міністрів Чилі, що відбулися у рамках участі в роботі 20-ї міжнародної виставки оборонної та авіакосмічної техніки FIDAE-2018 (Чилі).

Як наголошується в повідомленні, проведені українською делегацією в рамках FIDAE-2018 зустрічі і переговори мали на меті розширення присутності українських підприємств на латиноамериканському ринку космічних товарів і послуг.

Крім двосторонніх зустрічей, в рамках участі в FIDAE-2018 делегація ДКАУ взяла участь у роботі IV космічної конференції “Космос як виклик для людства” з актуальних питань розвитку світової космічної діяльності та співпраці з країнами Латинської Америки.

До складу української делегації на виставці увійшли також представники ДП “КБ “Південне” (Дніпро).

Довідка Finance.ua:

 • Міжнародна FIDAE – найбільша виставка військової та аерокосмічної техніки в Латинській Америці.
 • За даними організаторів, у роботі FIDAE-2018, що відбувся 3-8 квітня в Сантьяго (Чилі), взяли участь 580 компаній і понад 600 делегацій із 60 країн.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua