Швейцарський сировинний трейдер продав сільськогосподарські активи в Україні


Швейцарський сировинний трейдер продав сільськогосподарські активи в Україні

Швейцарський сировинний трейдер Glencore International продовжив поступовий вихід із сільського господарства продажем у другому півріччі 2017 року решти українських сільськогосподарських активів, повідомляється в річному звіті компанії, оприлюдненому на її сайті.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України в 2017-2018 рр. видав низку дозволів на купівлю у Glencore елеваторів, КХП, агропідприємств. Зокрема, відомство у січні 2018 року дозволило пов’язаній з ДК “Прометей” компанії GRV-Agro купити елеватор у Glencore. В кінці липня 2017 року АМКУ дозволив “Агроальянс Інтернешнл” купити два комбінати хлібопродуктів у Glencore.

Крім того, відомство на початку липня 2017 року дозволило компаніям народного депутата Олександра Гереги та його дружини Галини купити у Glencore 10 агропідприємств. В середині березня того ж року АМКУ дозволив “Кернелу” купити у Glencore 10 агропідприємств.

Glencore Plc в 2017 році прозвітував про чотириразове підвищення прибутку в 2017 році, при цьому показник став рекордним за всю історію компанії: чистий прибуток збільшився до $5,78 млрд з $1,38 млрд роком раніше. Виручка зросла на 34% – до $205,48 млрд.

При цьому Glencore скоротила борг майже на третину – до $10,67 млрд.

Компанія ухвалила рішення виплатити річні дивіденди в розмірі 20 центів на акцію. У сукупності розмір дивідендних виплат складе $2,9 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування