Підраховано, скільки українців уже підписали декларації з лікарями


Підраховано, скільки українців уже підписали декларації з лікарями

За п’ять днів від початку кампанії з вибору лікаря первинної медичної допомоги “Лікар для кожної сім’ї” декларації підписали понад 150 тис. пацієнтів, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

В цілому, з початку запуску електронної системи охорони здоров’я підписано 266 тис. декларацій.

Станом на 4 квітня 63% комунальних установ, що надають первинну медичну допомогу, підключені до системи “Електронна охорона здоров’я”.

Коментуючи проблеми зі стартом кампанії в деяких містах, в МОЗ зазначили, що 6 квітня медустанови Львова, де раніше місцева влада прийняла рішення призупинити процес через його юридичну невизначеність, відновили підписання декларацій.

“У Дніпрі найближчим часом установи також відновлять кампанію”, – додали у відомстві.

Крім того, спостерігалися випадки порушення правил обслуговування пацієнтів. Так, в деяких установах пацієнтам відмовляли в підписанні декларацій через місце реєстрації, що є неприпустимим.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні 2 квітня стартувала кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги “Лікар для кожної сім’ї”, яка є першим етапом медичної реформи.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування