Несправні шини Goodyear могли стати причиною 95 смертей і травм в США за останні 20 років


Несправні шини Goodyear могли стати причиною 95 смертей і травм в США за останні 20 років

Національне управління з безпеки дорожнього руху (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA) США отримало відомості про те, що несправні шини виробництва компанії Goodyear Tire & Rubber могли стати причиною загибелі або травм у 95 осіб за останні 20 років, повідомляє USA Today.

Інформація стосується шин моделі G159, розслідування безпеки яких ведеться з минулого року. Позивачі стверджують, що вони спочатку створювалися для вантажівок і не призначені для трейлерів, що рухаються на високих швидкостях.

Напередодні суд ухвалив публічно розкрити інформацію про дані шини, яка до цього була конфіденційною за наполяганням Goodyear. Однак поки публікація інформації відкладається, оскільки компанія повідомила про намір подати апеляцію.

Розслідування стосується близько 40 тис. шин, вироблених в період з 1996 по 2003 рік.

Акції Goodyear падають на 5,1% в ході попередніх торгів у п’ятницю. З початку року капіталізація компанії опустилася на 14%, до $6,55 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування