ФГВФО виставив на продаж права вимоги за кредитом компанії-виробника будматеріалів за 83,4 млн гривень


ФГВФО виставив на продаж права вимоги за кредитом компанії-виробника будматеріалів за 83,4 млн гривень

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж права вимоги за кредитом компанії-виробника будівельних виробів за 83,45 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

24 квітня в системі ProZorro.Продажі відбудеться голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичної особи – виробника будівельних виробів (цілого спектру карнизів, багетів, фальшбалок і елементів фасадного декору).

При цьому в заставі банку – виробниче обладнання і нежитлові приміщення, в тому числі в центрі столиці.

Відзначається, що на аукціон активи банку “Хрещатик” виставляються з початковою ціною реалізації 83,45 млн гривень, але протягом дня торгів автоматично і покроково максимально ціна може знизитися до 16,69 млн гривень.

Одним лотом на торги виставлено права вимоги за двома кредитами.

Компанія-позичальник зареєстрована в Київі, не перебуває в стані припинення, веде активну господарську діяльність у сфері виробництва будівельних виробів з пластмас і має багаторічний досвід роботи на ринку оздоблювальних матеріалів в Україні та за її межами.

Загальна заборгованість за кредитами на початок березня цього року склала 83,45 млн гривень.

При цьому в заставі банку два нежитлові приміщення в Києві – площею 347 кв.м на вул. Саксаганського і площею 314 кв. м на вул. Саперно-Слобідській, а також – земельна ділянка, площею 5,2774 га, в Київській області, Обухівському районі, Підгірцевській сільраді.

Крім того, в забезпечення виконання зобов’язань за договорами були передані товари в обороті (декоративні вироби), основні засоби – обладнання для виробництва декоративних виробів, транспортний засіб (вантажний малотоннажний фургон) і цінні папери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування