У Білорусі визначили ознаки "дармоїдів"


У Білорусі визначили ознаки "дармоїдів"

Уряд Білорусі своєю постановою N239 затвердив положення про порядок віднесення працездатних громадян до не зайнятих у економіці, а також порядок формування та ведення бази таких громадян.

Зокрема, згідно з положенням, до працездатних громадян, які не зайняті в економіці, відносяться працездатні громадяни Білорусі, іноземні громадяни та особи без громадянства (які отримали дозвіл на постійне проживання), які не здійснюють трудову, підприємницьку, ремісничу, творчу, навчальну або іншу діяльність.

При цьому з числа працездатних громадян, не зайнятих в економіці, виключаються громадяни, зайнятість яких з об’єктивних причин ускладнена або неможлива.

До працездатних громадян, які не зайняті в економіці, не належать інваліди, матері, які виховують дитину до 7 років, дитину-інваліда до 18 років, трьох і більше неповнолітніх дітей, пенсіонери, зареєстровані як безробітні, і особи, які втратили роботу з поважних причин (протягом шести місяців з дати звільнення), які відбувають покарання або перебувають на примусовому лікуванні.

Також постановою Міністерству з податків і зборів доручено забезпечити передачу Міністерству праці та соціального захисту майнових прав на програмне забезпечення, пов’язане зі збором і передачею інформації від державних органів та інших організацій про участь громадян у фінансуванні державних витрат.

Власником бази даних працездатних громадян, не зайнятих в економіці, визначено Мінпраці.

У базу даних включається така обов’язкова інформація про громадянина: ідентифікаційний номер; прізвище, власне ім’я, по батькові російською мовою; дата народження; стать; громадянство; дані про реєстрацію за місцем проживання (місцем перебування; вид, серія та номер документа, що посвідчує особу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua