Лідери серед комерційних авто в Україні: підсумки першого кварталу


Лідери серед комерційних авто в Україні: підсумки першого кварталу

Первинні реєстрації нових комерційних автомобілів в Україні в січні-березні поточного року зросли на 22% до аналогічного періоду минулого року – до 2873 од.

Як повідомила асоціація “Укравтопром”, в цьому сегменті ринку лідирують автомобілі Renault, реєстрації яких зросли на 14% – до 520 од., на другому місці – білоруський МАЗ з приростом продажів на 74% до 266 од., а третю сходинку, відставши на одне авто від МАЗу і на 3% свого показника першого кварталу минулого року – FIAT (265 авто).

У п’ятірку лідерів за підсумками кварталу також увійшли Citroen, наростивши майже втричі реалізацію – до 258 авто, і Mercedes-Benz, з дворазовим зростанням, до 252 нових комерційних авто.

За даними асоціації, автомобілі Renault лідирували в сегменті комерційних авто і в березні – їх зареєстровано 147 од. – на 13,5% менше, ніж в березні минулого року, але на 13% більше, ніж в лютому поточного.

Друга позиція у Citroen – 135 авто проти 19 в березні-2017, третя – у FIAT з 103 авто проти 100.

Істотний ривок в первинних реєстраціях у березні показав український КрАЗ, який зайняв сьому сходинку рейтингу: зареєстровано 62 автомобілі, тоді як в березні 2017 року – п’ять, а в лютому поточного – 22 од.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування