В аеропорту Запоріжжя виявили контрабанду 45 кг срібла (фото)


В аеропорту Запоріжжя виявили контрабанду 45 кг срібла (фото)

В аеропорту Запоріжжя митники припинили спробу контрабанди 45 кг срібла в гранулах.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Як повідомляється, контрабандний метал намагався провезти громадянин Таджикистану, який прибув із Стамбула. В процесі проходження митного контролю, який він проходив у VIP-приміщенні, пасажир заявив, що не має при собі предметів, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню.

Але після проведення перевірки багажу апаратом “Rapiscan” і його митного огляду у валізах під особистими речами було виявлено гранули сріблясто-білого кольору. Вони перебували в семи чорних пакетах і двох мішечках з маркуванням “SAF 99.9, NET 10 kg”, які були приховані від митного контролю.

Відповідно до постанови правління НБУ №148 від 27.05.08 “Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України”, фізичні особи мають право ввозити в Україну банківські метали (у тому числі срібло) вагою, що не перевищує 500 г, у вигляді зливків і монет на умовах письмового декларування митному органу. Банківські метали вагою, що перевищує вказану норму, мають право ввозити в Україну виключно уповноважені банки.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, товар тимчасово вилучено до рішення суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування