Україна потрапила до рейтингу найнебезпечніших країн для туризму


Україна потрапила до рейтингу найнебезпечніших країн для туризму

Україна потрапила у Топ-20 найбільш небезпечних країн для туризму. Список країн публікується щорічно Всесвітнім економічним форумом. Найнебезпечнішою для туристів країною вважається Ангола. Вона займає 20 місце. Поряд з цим рейтингом, український МЗС склав власний, в якому назвав країни, що несуть небезпеку для українців.

Далі в зворотному порядку слідують Таїланд, Ямайка, Південна Африка, Гватемала, Чад, Бангладеш, Малі, Ліван, Філіппіни. Україна посіла 10 місце. Далі в списку слідують Сальвадор, Ємен і Колумбія. Про це повідомило видання The Independent.

У процесі формування рейтингу враховуються ризики, яким піддаються туристи і підприємства в цій країні і які пов’язані з безпекою та можливістю отримання серйозної шкоди для людей. Зокрема, оцінюється ступінь насильства і тероризму в країні. В процесі оцінки не враховуються дрібні злочини.

Положення України у рейтингу ВЕФ невипадкове, оскільки в останні кілька років у нашій країні відзначається зростання рівня організованої злочинності. Також збільшилася кількість злочинів, скоєних із застосуванням незаконної зброї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування