Глава ФРБ Сент-Луїсу не бачить причин для подальшого підйому ставки


Глава ФРБ Сент-Луїсу не бачить причин для подальшого підйому ставки

Голова Федерального резервного банку (ФРБ) Сент-Луїсу Джеймс Баллард, відомий своєю м’якою позицією в питаннях грошово-кредитної політики, не бачить причин для подальшого підвищення базової процентної ставки в США.

“У поточних умовах немає необхідності підвищувати ставку ще сильніше з метою чинення тиску на інфляцію, оскільки інфляція вже нижче цільового рівня”, – заявив він на зборах Банківської асоціації Арканзасу в Літтл-Року.

За словами Дж.Балларда, фактично рівень ставки вже можна вважати нейтральним. Більшість його колег по Федеральному комітету з відкритих ринків (FOMC) вважає, що нейтральний рівень знаходиться вище.

Федеральна резервна система (ФРС) за підсумками засідання 20-21 березня підвищила відсоткову ставку по федеральних кредитних коштах (federal funds rate) на 25 базисних пунктів – до 1,5-1,75% річних. Керівництво Федрезерву прогнозує ще два підвищення ставки в поточному році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування