Данилюк похвалився роботою онлайн-реєстру з відшкодування ПДВ


Данилюк похвалився роботою онлайн-реєстру з відшкодування ПДВ

Відшкодування податку на додану вартість за минулий рік склало 127 млрд грн, незважаючи на всі труднощі і відмову визнавати податковий кредит в період тимчасового скасування системи блокування податкових накладних. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він написав, що на даний момент 90% заявок обробляються протягом 30 днів. Він пов’язав це досягнення з роботою онлайн-реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, який був запущений рік тому.

Також Данилюк сказав, що наступним кроком Міністерства буде повернення старих заборгованостей. У відомстві знайшли вихід із ситуації, яким став закон №7518. У документі прописаний покроковий механізм для відшкодування заявок, внесених до тимчасового реєстру.

Нагадаємо, що в січні і лютому 2018 року платники податків отримали 23,6 млрд грн. Цей показник на 38,5% або на 6,5 млрд більший, ніж за аналогічний період 2017 року. Всього протягом січня і лютого в бюджет надійшло 36 млрд грн ПДВ. Сума надходжень перевищила минулорічні показники на 604,7 млн ​​грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування