Холодницький в Раді розповів про досягнення і проблеми антикорупційних органів


Холодницький в Раді розповів про досягнення і проблеми антикорупційних органів

Національне антикорупційне бюро України розслідує понад 500 кримінальних проваджень.

Про це заявив заступник генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час виступу у Верховній Раді.

“Уже два з половиною роки ми працюємо в цьому напрямку (в сфері боротьби з корупцією – ред.), і досягли за ці два з половиною роки значних результатів. Понад 500 проваджень зареєстровано і розслідується, понад 100 проваджень з обвинувальними актами направлено до суду”, – заявив він.

“Ми маємо проблеми з вироками. Ми бачимо, що вироки ми отримати не можемо. Звісно, питання антикорупційного суду стоїть дуже гостро. Якби він існував, я думаю, Україна побачила б значні результати, власне, в судових вироках”, – додав він.

Зазначимо, в березні в ЗМІ з’явилася інформація, що Холодницький готується подати у відставку після Великодніх свят.

Крім того, деякі ЗМІ написали, що НАБУ і Генпрокуратура нібито кілька тижнів прослуховували кабінет Холодницького.

Керівник САП пізніше підтвердив, що знайшов у себе в офісі прилад, схожий на прослуховуючий.

27 березня генпрокурор Луценко підтвердив, що Генпрокуратура і НАБУ проводили слідчі дії стосовно Холодницького.

30 березня Луценко заявив, що звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з поданням про зняття Холодницького з посади керівника САП.

Як повідомила прес-служба Генпрокуратури, дисциплінарні скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків складені за фактами, виявленими в ході кримінального провадження, яке розслідується НАБУ спільно з ГПУ.

Керівник САП повідомив, що відмовився надати зразки голосу співробітникам Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки.

Холодницький зазначив, що провадження проти нього зареєстровано за статтею КК про розголошення даних досудового розслідування і примус свідків до дачі показань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування