Fujifilm купить два підрозділи за $800 мільйонів


Fujifilm купить два підрозділи за $800 мільйонів

Fujifilm Holdings заявила про намір купити два біотехнологічні підрозділи японського конгломерату JXTG Holdings Inc приблизно за $800 млн. У зв’язку з планами розширити бізнес у сфері охорони здоров’я

Fujifilm прагне до розширення присутності на ринку медичних послуг за рахунок купівлі підприємств, що беруть участь у регенеративній медицині й фармацевтиці.

Японська компанія планує збільшити масштаби існуючого фотокопіювального бізнесу за допомогою запланованого придбання за $6,1 млрд. корпорації Xerox.

Попередні угоди Fujifilm включають купівлю біотехнологічної фірми Cellular Dynamics International Inc із США.

Fujifilm повідомила про плани завершити до червня цього року угоду з придбання всіх акцій в двох підрозділах JXTG з культивування клітин – в медичній лабораторії Irvine Scientific Sales Co, що базується в Санта-Ані (Каліфорнія), і IS Japan Co.

Гендиректор Fujifilm Сігетака Коморі висловив упевненість в тому, що компанія подолає протидію угоді з придбання Xerox з боку Карла Айкана і Дарвіна Дісона, акціонерів-активістів, які володіють в цілому більше ніж 10% американської фірми і закликають інших акціонерів виступити проти злиття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування