Мін'юст пригрозив компаніям санкціями за заборгованість по зарплаті


Мін'юст пригрозив компаніям санкціями за заборгованість по зарплаті

В Україні тільки за рішенням судів заборгованість по зарплаті складає близько 350 млн гривень. Міністерство юстиції України розробляє санкції щодо підприємств, які мають заборгованість з виплати заробітної плати.

Про це у Twitter повідомив глава Мін’юсту Павло Петренко.

“Зараз напрацьовуємо санкції для боржників з виплати зарплат. Наразі така заборгованість лише за рішеннями судів – біля 350 млн гривень. Загалом, враховуючи справи, що ще не мають остаточного рішення, це біля 2 млрд гривень. Виплата боргів із заробітної плати – один з пріоритетів Мін’юсту”, – зазначив Петренко.

Він також зазначив, що невиплата заробітної плати є кримінально караним злочином. “Тому тих, хто не буде гасити боргів – передаватимемо до правоохоронних органів для застосувань відповідних санкцій”, – додав міністр.

Нагадаємо, раніше Мін’юст оприлюднив антирейтинг компаній-боржників з виплати зарплати. Найбільшим боржником є Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (73,7 млн гривень). На другому місці антирейтингу – Суднобудівний завод ім. 61 Комунара в Миколаївській області (30,3 млн гривень), на третьому – харківський футбольний клуб “Металіст” (28,6 млн гривень).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування