Гройсман: 50% транспорту в Україні їздить з порушеннями вагових норм


Гройсман: 50% транспорту в Україні їздить з порушеннями вагових норм

В Україні посилять контроль за дотриманням вагових норм на дорогах.

З відповідною вимогою виступив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє “Урядовий портал”.

Зараз в Україні починається сезон дорожніх робіт, який передбачає проведення ініційованих Кабінетом міністрів України перевірок якості вже побудованих і відремонтованих доріг, введення нових норм контролю якості доріг, які будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Державної служби України з безпеки на транспорті.

Читайте також: В Україні почався сезон дорожніх робіт

“Порядок на дорогах, злагоджена робота на наших вагових комплексах – принципово важливе питання. Контроль має бути забезпечений. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, а потім навантажують і перевантажують транспорт і, таким чином, руйнують дороги. У нас за різними оцінками близько 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм. Мусимо це зупинити”, – заявив Гройсман.

Гройсман вважає, що за тиждень якісного контролю на дорогах, “порядок буде наведений, а через 3-5 років ситуація в принципі зміниться на краще”.

“У нас, наприклад, 78 комплексів – давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу”, – сказав Гройсман.

Згідно з ваговими вимогами вага транспорту з вантажем може становити 38 тонн, контейнеровозів – 44 тонни. За порушення вагових вимог передбачається штраф у розмірі 1,7 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування