Facebook знадобиться кілька років на вирішення проблем з безпекою


Facebook знадобиться кілька років на вирішення проблем з безпекою

Соціальній мережі потрібно кілька років для того, щоб вирішити проблеми, з якими вона зіткнулася в зв’язку зі скандалом з витоком користувальницьких даних.

Про це заявив голова Facebook Марк Цукерберг.

«З точки зору вирішення всіх цих проблем, я думаю, що це просто той випадок, коли ми недостатньо інвестували, мені здається, ми прорвемося через цю дірку, але це займе кілька років,— зазначив Цукерберг.— Я б хотів вирішити ці проблеми за три або шість місяців, але я вважаю, що реальність полягає в тому, що вирішення деяких цих питань просто займе більший період часу», передає слова Цукерберга портал Vox.

Крім того, він зазначив, що в даний момент Facebook розширює штат співробітників, які спеціалізуються на питаннях безпеки.

«На початку минулого року, я думаю, у нас було 10 тис. осіб, які працюють над безпекою,— заявив Цукерберг.— Але до кінця цього року ми плануємо, що в цій сфері у нас буде 20 тис. осіб».

Нагадаємо, капіталізація Facebook в березні впала на 20% після того, як в американській пресі з’явилися повідомлення про те, що Cambridge Analytica отримала несанкціонований доступ до конфіденційних даних 50 млн користувачів, на основі яких складала їх політичні портрети.

Пізніше фірма, яка співпрацювала з передвиборним штабом Дональда Трампа, використовувала їх для таргетованої реклами та формування громадської думки.

Пізніше Марк Цукерберг вибачився перед користувачами і пообіцяв виступити в американському Конгресі, щоб прояснити позицію компанії та розповісти про кроки щодо недопущення подібних ситуацій надалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування