Колишній співробітник Microsoft розповів, через що провалилася Windows Phone


Колишній співробітник Microsoft розповів, через що провалилася Windows Phone

Брендон Уотсон, старший директор з Windows Phone в період з березня 2010 року по лютий 2012 року, який відповідав за управління продуктами та платформою для розробників, розповів, чому насправді мобільна операційна система Microsoft не змогла стати популярною. За його словами, у всьому винні мобільні оператори і виробники пристроїв.

У соціальній мережі Twitter між колишнім співробітником Microsoft і Аланом Менделевичем, засновником компанії AdDuplex, що займалася кросплатформним просуванням ігор і додатків для Windows Phone, зав’язалася суперечка. Алан вважає, що причиною провалу мобільної платформи Microsoft є недостатня увага компанії до кількості доступного софту. Брендон Уотсон з цим твердженням не погодився.

«Windows Phone помер, тому що було майже неможливо перемогти Google або Apple без підтримки мобільних операторів та виробників смартфонів», — заявив Брендон Уотсон.

Зазначимо, що наприкінці минулого року відомий видавець мобільних ігор розкритикував підхід Microsoft до співпраці з розробниками, які були готові підтримати мобільну версію Windows.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування