Рибалка: прийняття нового закону про "автоцивілку" зменшить відмову у виплатах після ДТП


Рибалка: прийняття нового закону про "автоцивілку" зменшить відмову у виплатах після ДТП

Прийняття проекту закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (№3670-д від 13.02.2018 р.) може зменшити необґрунтовані відмови у виплатах після дорожньо-транспортних пригод.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-глава фінансового комітету парламенту, народний депутат Сергій Рибалка, коментуючи результати спільного засідання чотирьох комітетів Ради в Івано-Франківську.

“Розглянули нові правила “автоцивілки”, які посилять захист фінансових прав потерпілих в ДТП: франшизу буде скасовано, а виплати зростуть. Це мета нашого законопроекту. З його прийняттям, як мінімум, значно зменшаться необґрунтовані відмови у виплатах по “автоцивілці” або їх затягування, підробка страхових полісів, низький рівень обслуговування – все те, що зараз так турбує автолюбителів “, – зазначив він.

Як відомо, доопрацьований проект цього закону передбачає удосконалення порядку врегулювання страхових випадків шляхом спрощення процедури повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, регламентування порядку оцінки розміру збитків потерпілого шляхом введення звіту про збитки.

Він також містить норми щодо укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в електронній формі тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування