Понад 130 "євроблях" незаконно ввезли через один пропускний пункт


Понад 130 "євроблях" незаконно ввезли через один пропускний пункт

Державна прикордонна служба України викрила схему незаконного ввезення в країну транспортних засобів з іноземною реєстрацією і їх подальшої легалізації.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Також було встановлено коло осіб, які незаконно і зухвало взяли на себе повноваження державних органів.

“Робота тривала більше року під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області, що дозволило встановити всіх членів протиправної групи. Крім того, чітко з’ясовано механізм здійснення протиправної діяльності, який полягав у незаконному ввезенні в Україну з Польщі автомобілів польської та литовської реєстрації. При цьому використовувалися підроблені контрольні талони з відмітками прикордонної служби та митниці про перетин кордону”, – йдеться в повідомленні.

Зараз підтверджено незаконне ввезення через пункт пропуску Ягодин 131 транспортного засобу.

30 березня після формування доказової бази на завершальній стадії документування за дорученням органів прокуратури оперативними підрозділами з залученням спецпідрозділу Держприкордонслужби Дозор проведено обшуки в приватних господарствах Любомильського району Волинської області, а це – 7 фігурантів справи.

Як результат, повністю підтверджена злочинна діяльність і вилучено ще ряд транспортних засобів і велику кількість речей і предметів, які будуть використані в якості доказів у суді.

Зокрема, в ході обшуків виявлено 4 незаконно ввезені транспортні засоби, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів. Також знайдено окремі елементи відбитків і штампів українською та польською мовами, що використовуються для підробки різних документів, підроблені печатки польських нотаріусів, більше 1 тис. бланків контрольних талонів, понад 60 польських свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, близько 60 пакетів документів на автомобілі, в тому числі і підроблені бланки довіреностей на право керування, поліси страхування, договори купівлі-продажу.

Вилучені транспортні засоби, предмети і речі, що мають значення для кримінального провадження як речові докази, передані компетентним органам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua