Cповіщення про судові справи можна буде отримати в месенджері


Cповіщення про судові справи можна буде отримати в месенджері

Українці зможуть отримати сповіщення в Opendatabot про те, що вони є фігурантами судової справи.

Про це повідомляє Opendatabot.

“Існує безліч причин, через які людина може не знати про те, що вона є фігурантом судової справи. Найчастіші причини: суд не відправив повістку, вказана адреса не була правильною, отримувач не проживав за вказаною адресою або поштар віддав повістку іншій людині”, – коментує Анастасія Шуберт, керівник юридичного відділу Оланс Груп.

“Раніше була єдина можливість відстежувати ваші судові засідання – самостійно контролювати, чи призначена справа і на коли, а також відстежувати її перенесення”, – каже вона.

“Звичайно, контролювати може лише та сторона, яка вже знає про судову справу. Тобто це або позивач, або людина, яка належним чином отримала повістку. Але я не уявляю, як людині, яка не знає про наявність відкритої судової справи, шукати там інформацію”, – пояснює Шуберт.

“По суті нова функція Opendatabot – це перша можливість дізнатися про судову справу, якщо вас про це не сповістили в офіційному порядку”, – розповідає засновник сервісу Opendatabot Олексій Іванкін.

“За допомогою публічних даних нам вдалося об’єднати інформацію судового розкладу з іншими реєстрами. Відтепер, якщо ви підписалися на свою компанію чи ФОП і в судовому реєстрі з’явиться інформацію про судове засідання – ви отримаєте повідомлення”, – додає Іванкін.

Для того, щоб отримувати сповіщення про свої судові справи, необхідно додати Opendatabot в месенджері, ввести своє ПІБ або назву компанії та підписатися на оновлення. Як тільки в судовому розкладі з’явиться інформація про нове судове засідання, де ви є фігурантом, – ви отримаєте сповіщення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua