В Україні з 1 квітня подорожчають залізничні квитки


В Україні з 1 квітня подорожчають залізничні квитки

В Україні з 1 квітня буде підвищено тариф на перевезення пасажирів у внутрішньому залізничному сполученні на 1%. Таке підвищення пов’язане із застосуванням коефіцієнтів індексації тарифів в залежності від календарних періодів, передає “Центр транспортних стратегій”.

Відповідні коефіцієнти були зафіксовані наказом Міністерства інфраструктури (МІУ) від 19 березня 2012 і змінами в тарифах, внесеними наказом МІУ від 21 липня 2014 року. Зазначено, що з 1 по 27 квітня застосовується коефіцієнт 1,02 (у березні застосовувався коєффіціент 1,01), а в період травневих свят – з 28 квітня по 8 травня – коефіцієнт 1,03. Згідно з інформацією видання, вже 9 травня (і тільки в цей день) квиток можна буде купити зі знижкою 20%.

Дешевше придбати залізничний проїзний документ можна тільки 31 грудня, коли застосовується коефіцієнт 0,7.

У 2018 році «Укрзалізниця» планує отримати близько 88,4 млрд гривень чистого доходу від реалізації продукції. Це майже на 20% більше, ніж очікуваний показник за підсумками минулого року. При цьому в поточному році УЗ розраховує на близько 710 млн гривень чистого прибутку, що в сім разів більше, ніж в 2016 році. Перевезення пасажирів по залізниці дозволять, за розрахунками компанії, заробити в цьому році на майже 16% більше, ніж в минулому – понад 8,5 млрд гривень. УЗ має намір за рік перевезти 201,5 млн пасажирів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua