Ринок пристроїв для «розумного» будинку зріс в 2017 році на чверть


Ринок пристроїв для «розумного» будинку зріс в 2017 році на чверть

Компанія International Data Corporation (IDC) оцінила обсяг світового ринку пристроїв для «розумних» домогосподарств в 2017 році, а також зробила прогноз на кілька найближчих років.

За підрахунками, в минулому році в глобальному масштабі було реалізовано приблизно 433,1 млн пристроїв для смарт-будівель. Це більш ніж на чверть — на 27,6 % — перевищило результат попереднього року.

У найближчі роки, вважають аналітики, показник CAGR (середньорічний темп зростання в складних відсотках) складе 18,5 %. В результаті, до 2022 році обсяг світового ринку в штучному вираженні наблизиться до позначки в 1 млрд одиниць, склавши 939,7 млн.

Якщо розглядати галузь в грошовому вираженні, то її обсяг в минулому році досяг приблизно $162,2 млрд. Експерти IDC вважають, що в найближчому майбутньому показник CAGR виявиться на рівні 11%. Таким чином, до 2022 року обсяг ринку в грошовому вираженні складе $277,0 млрд.

Аналітики також відзначають, що в найближчі роки очікується істотне зростання попиту на «розумні» динаміки з підтримкою голосового управління, інтелектуальні системи освітлення, домашні засоби моніторингу і забезпечення безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування