В Україні запустять контрейлерні перевезення, щоб розвантажити автошляхи


В Україні запустять контрейлерні перевезення, щоб розвантажити автошляхи

Міністерство інфраструктури взялося до розробки альтернативи міжнародним автомобільним перевезенням – контрейлерних перевезень. Цьогоріч планується запуск контрейлерного потяга з України до Австрії й Італії транзитом через територію Угорщини.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк за підсумками наради з питань організації контрейлерних перевезень як альтернативи міжнародним автомобільним перевезенням, повідомляє прес-служба відомства.

«Міністерство інфраструктури іде назустріч бізнесу і розпочало розробку та організацію альтернативи міжнародним автомобільним перевезенням – контрейлерних перевезень. Наша мета – збільшити попит на даний вид перевезень», – сказав він.

За словами Лавренюка, наразі розглядається питання готовності інфраструктури та рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця» до виконання такого виду доставки вантажів.

«ПАТ «Укрзалізниця» спільно з АсМАП та представниками Міністерства інфраструктури прораховують обсяги можливих вантажів, напрямки перевезень та термінали, на яких можливо буде здійснювати навантаження-вивантаження контрейлерів. Вже цього року планується запуск першого тестового контрейлерного потяга з України до Австрії й Італії транзитом через територію Угорщини», – підкреслив Лавренюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування