Британських орендодавців будуть штрафувати на $5,6 тис. за протяги


Британських орендодавців будуть штрафувати на $5,6 тис. за протяги

Британські орендодавці повинні забезпечити розумну енергоефективність житла для нових орендарів, включаючи захист від протягів, йдеться в нових правилах, що набирають чииності з 1 квітня.

Порушникам в Англії і Уельсі загрожує штраф в розмірі до 4 тис. фунтів стерлінгів ($5,6 тис.), пише Financial Times. Власники будинків з найнижчими показниками раціонального енергоспоживання (“F” і “G”) не зможуть продовжувати договори оренди з колишніми орендарями або укладати угоди з новими клієнтами.

З квітня 2020 року правила поширяться і на існуючі договори оренди всіх об’єктів житлової нерухомості в країні.

Уряд Великої Британії посилює правила, щоб скоротити державні витрати на опалення та електроенергію і підвищити екологічність житла.

Різниця у витратах може бути істотною: у разі найгіршої категорії “G” мешканці в середньому платять 2,86 тис. фунтів на рік, “F” – на чверть менше, а “E” (з квітня це мінімально допустимий рівень) – на 40% менше.

За оцінками Arla Propertymark, число будинків і квартир, що здаються в оренду в категоріях “F” і “G”, скоротилося за останні шість років з 700 тис. до 300 тис., проте багатьом орендодавцям ще належить підготуватися до зміни законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua