В Україні зросла частка відновлюваної енергетики


В Україні зросла частка відновлюваної енергетики

В Україні швидкими темпами зростає частка альтернативної енергетики. За рік загальна потужність об’єктів відновлюваної енергетики збільшилася більш ніж на 10% – до 1,5 ГВт.

Про це повідомив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк.

За його словами, за 1 квартал 2018 року введено в експлуатацію 159 МВт генеруючих потужностей відновлюваних джерел енергії, що в 2,4 рази перевищує результати 1 кварталу 2017 року.

Експерти і учасники ринку відзначають, що причинами зростання відновлюваної енергетики в поточному році стало зростання довіри інвесторів і прозора процедура виділення регулятором «зеленого» тарифу новим проектам.

Зазначимо, вітрові електростанції і сонячні електростанції склали 92% потужностей, введених в експлуатацію в першому кварталі 2018 року.

Крім того, в перші три місяці поточного року НКРЕКП встановила “зелений” тариф для 54 об’єктів електроенергетики, серед яких 40 сонячних, 4 вітрові, 8 біогазових електростанцій і 2 малі гідроелектростанції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua