В Україні зросли тарифи на електроенергію для промисловості


В Україні зросли тарифи на електроенергію для промисловості

Роздрібні тарифи на електроенергію для побутових споживачів (включаючи промисловість) збільшилися на другий квартал 2018 року в порівнянні зі ставками тарифів, які діють у березні, на 2,1-9,1%.

Таке рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Так, тарифи для споживачів першого класу напруги (отримують електричну енергію з напругою понад 35 кВ) зросли на 3,6-9,1%, до 1,56-1,99 грн/кВт-год (без ПДВ).

Таким чином, для підприємств, які підключені до мереж Київенерго, вартість електроенергії зросла на 6,6% — до 1,72 грн/кВт-год, Одесаобленерго – на 6,9% — до 1,79 грн/кВт-год, Хмельницькобленерго — на 7,9% — до 1,85 грн/кВт-год і Енергія-Новий Роздол — на 9,1% — до 2,17 грн/кВт-год. Зазначимо, що тарифи для споживачів другого класу напруги (підключені до мереж з напругою до 35 кВ) зросли на 2,1-7,5%, до 1,65-2,52 грн/кВт-год. Так, тариф для абонентів Вінницяобленерго збільшився на 4,8% — до 2,36 грн/кВт-год, Закарпаттяобленерго – на 3% — до 2,39 грн/кВт-год і Чернігівобленерго на 4,3% — 2,39 грн/кВт-год.

Найбільше тарифи зросли для групи споживачів другого класу напруги (7,5%) для компаній, які підключені до мереж компанії Енергія-Новояворівськ (м. Новояворівськ, Львівська область).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua