Коболєв оскаржив штраф ДФС у 8,3 млрд гривень


Коболєв оскаржив штраф ДФС у 8,3 млрд гривень

Голова правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрій Коболєв оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва дві постанови Енергетичної митниці державної фіскальної служби (ДФС) про накладення на нього персонального штрафу в розмірі 7 і 1,3 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні суду.

1 березня Коболєв заявив, що ДФС 28 лютого пред’явила йому два персональні штрафи в розмірі 7 млрд гривень і 1,3 млрд гривень за порушення процедури митного оформлення газу, купленого у компанії “Газпром”.

Мова йде про купівлю газу у “Газпрому” в 2015 році.

У вересні минулого року ДФС заявляла, що “Нафтогаз” ухиляється від сплати податків на суму майже 2,8 млрд гривень за 2,4 млрд куб. м газу, поставленого “Газпромом” у жовтні-листопаді 2015 року.

НАК підтверджує отримання і використання газу, проте заявляє, що не може підписати акт приймання-передачі газу, оскільки “Газпром” врахував у них 472,3 млн куб. м газу, які нібито були поставлені російською стороною в період жовтня-листопада 2015 року на неконтрольовані Україною території Донецької і Луганської областей через пункти пропуску “Прохорівка” і “Платово”.

Довідка Finance.ua:

 • 22 грудня 2017 року Стокгольмський арбітраж ухвалив, що “Нафтогаз” не повинен платити за газ, який “Газпром” нібито поставив на непідконтрольну Україні територію Донбасу.
 • “Газпром” заявляє про постачання ним 2,4 млрд куб. м газу на непідконтрольну Україні територію Донбасу в 2017 році.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua