ВР ратифікувала продовження використання кредитів ЄІБ на будівництво ЛЕП


ВР ратифікувала продовження використання кредитів ЄІБ на будівництво ЛЕП

Верховна Рада ратифікувала продовження до 31 грудня 2020 року використання кредитів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на будівництво повітряних ліній електропередачі “Запорізька АЕС – Каховська” (750 кВ) та “Рівненська АЕС – Київська” (750 кВ).

За прийняття в цілому законопроектів №0177 і №0178 проголосували 265 і 277 депутатів відповідно при мінімально необхідних 226.

Законопроект № 0177 передбачає ратифікацію листа про внесення змін в угоду з ЄІБ про фінансування за рахунок зекономлених кредитних коштів ЄІБ додаткового компонента “Прокладання волоконно-оптичних ліній зв’язку через південний коридор електропередачі” і про продовження останньої дати вибирання кредиту та періоду реалізації проекту “Будівництво повітряної лінії 750 кВ “Запорізька АЕС – Каховська” до 31 грудня 2020 року.

Законопроект № 0178 передбачає ратифікацію аналогічного листа про додатковий компонент “Реконструкція ПС 330 кВ “Броварська” і продовження дати вибирання кредиту та періоду реалізації проекту будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ “Рівненська АЕС – Київська” до 31 грудня 2020 року.

Ці листи були підписані Україною та ЄІБ восени 2017 року.

У жовтні 2017 року Кабінет Міністрів схвалив підписання відповідних листів.

На будівництво ЛЕП 750 кВ “Рівненська АЕС – Київська” і “Запорізька АЕС – Каховська” планується залучити 1,65 млрд гривень від Європейського банку реконструкції та розвитку і ЄІБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування