0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Європарламент схвалив зміни, які завадять будівництву "Північного потоку-2"


Європарламент схвалив зміни, які завадять будівництву "Північного потоку-2"

Депутати Європейського парламенту, що входять в комітет з промисловості, досліджень та енергетики, підтримали зміни до газової директиви, яка повинна перешкодити будівництву газопроводу “Північний потік 2”.

Відповідну пропозицію Єврокомісії підтримали 41 депутат Європарламенту, 13 проголосували проти, ще дев’ять утрималися, повідомляє Reuters.

Пропозицію комісії підтримали країни Східної Європи та Балтії, які побоюються, що газопровід може підірвати зусилля ЄС щодо зниження залежності від Москви і ті, які підтримують Україну і переживають, що новий газопровід позбавить Україну транзиту.

Прихильники трубопроводу, включаючи Німеччину, виступають проти зміни правил так, щоб “заблокувати те, що вони бачать як комерційний проект”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування