Витрати на субсидії для оплати житлокомпослуг в Україні зменшилися на 78,5%


Витрати на субсидії для оплати житлокомпослуг в Україні зменшилися на 78,5%

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-лютому 2018 року склала 352,1 млн грн, що на 78,5% (або 1 млрд 284 млн грн) нижче від показника січня-лютого 2017 року.

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), зазначені показники наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму і Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції на сході країни. Дані по Донецькій та Луганській областях можуть бути уточнені.

За даними Держстату, з початку 2018 року субсидії призначені 332,4 тис. домогосподарств, що в 3,3 рази менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг в Україні на одну сім’ю у лютому-2018 скоротився на 36% в порівнянні з лютим-2017 і склав 1005,2 грн.

Згідно з даними статвідомства, в лютому-2018 субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 6,44 млн домогосподарств в Україні, що становить 43% від загальної кількості домогосподарств у країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування