"Кредобанк" посів друге місце в рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу "Гроші"


"Кредобанк" посів друге місце в рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу "Гроші"

За підсумками роботи у 2017 році «Кредобанк» посів друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», а також п’яте місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками четвертого кварталу 2017 року за версією фінансового порталу «Мінфін».

При складанні рейтингу аналітики журналу «Гроші» враховували не лише основні фінансові показники, а й кінцевих бенефіціарів, відсутність потреби у докапіталізації або факт проведення докапіталізації у 2017 році, наявність чи відсутність скарг на виплати, ставку за вкладами фізичних осіб на три місяці, а також динаміку зміни коштів фізичних осіб. Рейтинг стійкості від порталу «Мінфін» розраховується за власною методикою, яка враховує як якість активів, ліквідність та можливість зовнішньої підтримки, так і лояльність вкладників, абсолютний та відносний приріст вкладів і платіжну репутацію.

«Позитивні результати роботи «Кредобанку» в 2017 році підтверджує його фінансовий результат – за минулий рік банк отримав понад 402 мільйони гривень чистого прибутку та увійшов до ТОП-15 українських банків за прибутковістю. Високі місця у медіа-рейтингах підтверджують як успішну діяльність банку, так і його високу надійність, що забезпечена належністю до потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski», – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua