Депозити Райффайзен Банку Аваль залишаються найнадійнішими, — РА "Стандарт Рейтинг"


Депозити Райффайзен Банку Аваль залишаються найнадійнішими, — РА "Стандарт Рейтинг"

Райффайзен Банк Аваль очолив двадцятий «Рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів», підсумки якого на основі аналізу діяльності українських банків за 2017 рік було опубліковано Рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг» (Україна) на цьому тижні.

«Як і за результатами останніх декількох рейтингів 2017 року, першу позицію в рейтингу депозитів посів Райффайзен Банк Аваль. В 2017 році банк показав чистий прибуток в розмірі 4,469 млрд грн. При цьому рентабельність власного капіталу банку на кінець року склала майже 41%, що для великих банків було приємним рекордом», — зазначають укладачі рейтингу.

У цілому результати аналізу агентством діяльності українських банків за минулий рік свідчать, що «в банківському секторі кризові явища зведено нанівець, а в приватному сегменті банківського сектору ключові гравці активно відновлюють дохідність операцій».

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» створено в Україні в жовтні 2010 року як дочірня структура європейської рейтингової компанії GPRC “StandardRating”. У квітні 2012 року НКЦПФР включила РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) в реєстр уповноважених рейтингових агентств.

Рейтинг надійності депозитів проводився за активної участі генерального інформаційного партнера проекту ІА «Інтерфакс-Україна».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування