Азербайджан в січні-лютому збільшив видобуток золота в 7,5 раза


Азербайджан в січні-лютому збільшив видобуток золота в 7,5 раза

Видобуток золота в Азербайджані в січні-лютому 2018 року склав 1 тис. 353,4 кг, що в 7,5 раза вище показника за аналогічний період минулого року, повідомили в державному комітеті по статистиці.

У лютому обсяг виробництва золота склав 608,6 кг.

Як повідомлялося, в 2017 році в країні було видобуто 6 тис. 390,8 кг золота (зростання в 3,4 рази в порівнянні з 2016 роком).

Видобуток золота і срібла в Азербайджані в даний час здійснюється на родовищах Кедабек і Гоша в рамках УРП з Anglo Asian Mining Plc, підписаного в 1997 році.

Частка Азербайджану становить 51%, інвестора – 49%. Контракт передбачає розробку шести родовищ: одного – в Нахічевані, двох – в Кедабекському районі Азербайджану (450 км на захід від Баку), трьох – в Кельбаджарі і Зангелані (Нагорний Карабах).

Крім того, державне ЗАТ “AzerGold” в 2017 році почало видобуток золота і срібла на родовищі Човдар в Дашкесанському районі і експорт золотих і срібних злитків. Раніше промислові запаси родовища оцінювалися в 44,61 тонни золота.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua