Відділення Альфа-Банку Україна нового формату відкрито у Вінниці


Відділення Альфа-Банку Україна нового формату відкрито у Вінниці

12 березня відбулося урочисте відкриття відділення Альфа-Банку Україна у центрі Вінниці по вулиці Пирогова, 2. Перші клієнти мали змогу оцінити абсолютно новий формат банківського
обслуговування.

У відділенні реалізована нова сервісна модель із цілодобовим доступом до зони самообслуговування, комфорт-зоною для укладання договорів та повним спектром банківських послуг: оформлення кредитних карток, швидкий кредит готівкою, оформлення депозитів, відкриття поточних рахунків тощо. Можна зняти готівку в банкоматах або зручно розміститися за робочими місцями для проведення операцій в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Формат запозичений з європейської практики. Суть його – у доступності, прозорості та простоті.
Цей принцип відчувається вже на порозі відділення. Клієнтів зустрічають офіс-менеджери та сервіс-менеджери, приміщення гарно освітлене, легкі меблі, стільці на високих ніжках – все для комфортного, швидкого та ефективного вирішення питання клієнта.

«Це відділення відрізняється від стандартних, звичних клієнту, банківських відділень. Ми прагнули впровадити новий формат доступності банківського співробітника. Саме тому наші сервіс-менеджери можуть виходити до клієнтів, без прив’язки до комп’ютера пропонувати всі послуги, у яких зацікавлений клієнт. За короткий час роботи відділення ми впевнилися, що цей формат максимально комфортний для клієнтів», – говорить Сергій Зарічнюк, регіональний керівник з продажу та дистрибуції Центральної дирекції Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua