Ветерани отримають гроші: кому і скільки передбачено до 5 травня


Ветерани отримають гроші: кому і скільки передбачено до 5 травня

Ветерани війни в Україні до 5 Травня отримають разову грошову допомогу. Таке рішення прийняв Кабінет міністрів України, повідомляє прес-служба уряду.

Виплати отримають такі категорії українців:

учасники бойових дій, до яких прирівняли і постраждалих на Майдані;
інваліди війни;
учасники війни;
особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
особи, на яких поширюється дія закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
жертви нацистських переслідувань.

Розміри виплат ветеранам
Щорічна разова грошова допомога до 5 травня в 2018 році залежатиме від категорії одержувача. Кабмін встановив такі суми:

1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаними особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 3 685 гривень;
II групи – 3 265 гривень;
III групи – 2 845 гривень;

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків – 1 265 гривень;

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 685 гривень;

4. Членам сімей загиблих, дружинам і чоловікам померлих інвалідів внаслідок війни, дружинам і чоловікам померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися другий раз – 630 гривень;

5. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування