0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Moody's підвищило прогноз цін на нафту цього року


Moody's підвищило прогноз цін на нафту цього року

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило прогноз вартості нафти в середньостроковій перспективі до 45-65 доларів за барель з попереднього прогнозу в 40-60 доларів за барель.

Підвищення прогнозу щодо нафтових цін пов’язано із зусиллями ОПЕК щодо скорочення видобутку і серйозним зростанням глобального попиту, що призвело до зниження світового рівня запасів і компенсувало стрімке зростання видобутку нафти в США.

“Ціни у верхній половині діапазону сприятимуть зростанню видобутку за рахунок збільшення показника в США і країнах, що знижують рівень дотримання своїх квот на видобуток. Втім, навіть при вартості нафти в верхніх межах діапазону в 45-65 доларів на початку 2018 року ми чекаємо, що ціни залишаться в цих межах в середньостроковій перспективі за рахунок кращого балансу між зростанням видобутку і збільшенням попиту”, – наводяться в повідомленні слова старшого віце-президента Moody’s Террі Маршалла (Terry Marshall).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування