В УЗ хочуть індексувати вантажні тарифи за індексом PPI


В УЗ хочуть індексувати вантажні тарифи за індексом PPI

ПАТ “Укрзалізниця” вважає необхідністю встановлення індексу цін виробників (Producer Price Index, PPI) базовим орієнтиром для індексації тарифів на внутрішні залізничні вантажні перевезення в Україні.

“Що стосується питання тарифу та розміру тарифу, позиція “Укрзалізниці” залишається незмінною щодо того, що ми пропонували і пропонуємо бізнесу: прозорий і зрозумілий підхід, пов’язаний з індексом цін виробників в якості орієнтира для індексації в цьому році і в наступні, до моменту комплексного перегляду системи тарифів”, – повідомив в. о. голови правління УЗ Євген Кравцов.

Крім того, за його словами, “Укрзалізниця” вже подала відповідні документи в Мінінфраструктури з метою змін класів вантажів.

“Перше – скоротити розрив між позакласними вантажами: у нас великі обсяги перевезень будівельних вантажів в цьому році і ми бачимо, що відправники не чужі того, щоб провозити щебеневу продукцію на 900 і більше кілометрів, а нам необхідно, щоб ці перевезення були ефективні. Тому ми виступили з ініціативою перегляду економічної доцільності у позакласних вантажах”, – зазначив Кравцов.

Другим питанням він назвав подальше розділення коефіцієнтів на маршрутні і вагонні відправлення вантажів.

“Те, що говорять про неефективність роботи, пов’язано з тим, що ми здійснюємо багато навантажень на малоефективних станціях з малою кількістю вагонів в обслуговуванні. Для нас було б простіше оголосити заборону або конвенцію з забороною на навантаження на малодіяльних станціях, але ми думаємо йти більш цивілізованим шляхом, і якщо проводити таке навантаження на малодіяльних станціях, то давайте за це більше платити”, – резюмував Кравцов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування