WOG і ОККО синхронно підвищували ціни на бензин в 2017 році – АМКУ


WOG і ОККО синхронно підвищували ціни на бензин в 2017 році – АМКУ

Протягом 2017 року в мережах АЗС WOG та ОККО спостерігалися найвищі ціни на бензин А-95 і дизпаливо, також оператори синхронно підвищували вартість нафтопродуктів, створюючи передумови для антиконкурентних дій. Про це пише “Нафторинок” з посиланням на річний звіт Антимонопольного комітету України за 2017 рік.

В АМКУ повідомляють, що в період з 1 січня по 19 грудня 2017 року ціни на бензин А-95 і дизельне паливо на АЗС WOG та ОККО зросли на 17,3% і 21,7% відповідно. При цьому ТОВОККО Рітейл” та ТОВВОГ Рітейл” на одному рівні встановлювали ціни на АЗС, підвищуючи їх синхронно або з інтервалом в 1-2 дні.

ОККО Рітейл” та “ВОГ Рітейл”, встановлюючи на одному рівні ціни на високооктанові бензини А-95 і дизельне паливо, за відсутності об’єктивних причин для вчинення таких дій, що усувають конкуренцію між собою і створюють передумови для підвищення іншим учасникам”, – йдеться у звіті АМКУ.

У зв’язку з вищевказаним фактом, розпорядженням держуповноваженого АМКУ від 21 грудня 2017 року, “ОККО Рітейл” та “ВОГ Рітейл” було розпочато розгляд справи за ознаками порушень у вигляді антиконкурентних узгоджених дій на ринках роздрібної реалізації нафтопродуктів.

На сьогоднішній день органи комітету здійснюють збирання і аналіз доказів у цій справі, в тому числі, проводять позапланові перевірки членів “Нафтогазової асоціації України”, куди входять ОККО і WOG.

Повідомлялося, що роздрібні ціни на бензини і дизпаливо в Україні за 2017 рік зросли на 19-23%.

Антимонопольний комітет України підозрює нафтотрейдерів в узгоджених діях при подорожчанні нафтопродуктів у вересні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua