Російські авіакомпанії вже оштрафували на 4,3 мільярда гривень за порушення повітряного простору України


Російські авіакомпанії вже оштрафували на 4,3 мільярда гривень за порушення повітряного простору України

Державна авіаційна служба України (Державіаслужба), починаючи з 2015 року, наклала 4,352 млрд грн штрафів на більш ніж 40 російських авіакомпаній, які порушили повітряний простір України, зокрема, літаючи до анексованого Криму.

Про це повідомили в Державіаслужбі. «До компаній-порушників застосовано фінансові санкції за правопорушення в сфері цивільної авіації щодо порушення правил і порядку використання повітряного простору України у вигляді штрафів за кожне порушення в розмірі 136 тис. грн», – повідомили в Державіаслужбі. Також представники відомства повідомили, що штрафи накладено відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України.

«№549/2015 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року
«Про застосування персональних спеціальних економічних й інших обмежувальних заходів (санкцій), якими передбачено перелік юридичних осіб, до яких застосовуються обмежувальні санкції, зокрема, авіакомпанії Російської Федерації», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі повідомили, що вже накладено кілька тисяч штрафів, і для їх стягнення Державіаслужба звертається до українських судів. Розгляд позовів в українських судах дасть змогу надалі звертатися до міжнародних.

Серед порушників повітряного простору виявилися найбільші російські авіакомпанії – «Аерофолот – російські авіалінії», «Авіакомпанія «Уральські авіалінії», «Саратовські авіалінії», «Авіакомпанія «ЮТейр», «Авіакомпанія «Росія», «Нордавіа» – регіональні авіалінії», «Глобус», «Ред Вінгс», «Авікомпанія «Вім Авіа», «Авіаційна компанія «Ямал».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua