Dragon Capital купила найбільший ТРЦ у Львові


Dragon Capital купила найбільший ТРЦ у Львові

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання торговельно-розважального центру Victoria Gardens у Львові у двох турецьких приватних інвесторів.

Як повідомила прес-служба компанії Dragon Capital, сторони погодилися не розкривати вартість угоди. Відзначається, що Victoria Gardens із загальною орендною площею 48 229 кв. м був відкритий в 2016 році і є найбільшим з трьох торговельних центрів, які працюють зараз в місті.

«Ми раді оголосити про додавання першокласного торговельно-розважального центру до нашого портфеля комерційної нерухомості. ТРЦ «Victoria Gardens» — наше перше придбання за межами Київської області, і не випадково він розташований у Львові – одному з найбільш динамічних міст України.

Ми віримо в потенціал розвитку міста і цього нещодавно відкритого торговельного центру. Зараз наша увага зосереджена насамперед на завершенні будівельних робіт та привабленні до центру клієнтів за допомогою активного маркетингу і зміцненні існуючого переліку орендарів», – підкреслив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

У прес-службі зазначили, що Victoria Gardens складається з двох основних торгових поверхів і двох парковок на 1500 автомобілів. Серед основних орендарів – Silpo, Foxtrot, Argo, New Yorker, LPP Group, Multiplex кінотеатр, розважальний центр Papashon і тренажерний зал King Fitness.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування